Kariera

 Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pomoc w podnoszeniu swoich kwalifikacji, pewne wynagrodzenie miesięczne, środowisko pracy zgodne ze wszystkimi wymogami BHP.

Aktualnie poszukujemy pracowników:

1. Kierownik Działu Konstrukcyjno-Technologicznego

Zakres obowiązków:
  • Kierowanie i efektywne planowanie pracy Działu Konstrukcyjno-Technologicznego,
  • Nadzór nad jakością i terminowością wykonywanych projektów,
  • Tworzenie, weryfikacja i nadzór nad dokumentacją techniczną i pracami konstrukcyjnymi,
  • Nadzór i weryfikacja dokumentacji technologicznej,
  • Odpowiedzialność za poprawność obliczeń konstrukcyjnych i kosztów wytworzenia,
  • Rozwój i modernizacja procesów projektowych,
  • Doradztwo, poszukiwanie i tworzenie nowych rozwiązań technicznych,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z potencjalnymi Inwestorami,
  • Koordynacja prac na etapie projektowym, jak i wdrożeniowym projektu bezpośrednio u Klienta,
  • Uzgodnienia techniczne z podwykonawcami,
  • Wsparcie merytoryczne Działu Handlowego w zakresie przygotowania ofert oraz współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechanika i budowa maszyn),
  • Znajomość zagadnień, norm i przepisów z dziedziny mechaniki i budowy maszyn oraz technologii obróbki skrawaniem,
  • Minimum 6 letnie doświadczenie na stanowisku konstruktora, w tym minimum 3 letnie na stanowisku kierowniczym,
  • Znajomość programów do projektowania: Inventor / AutoCAD / Solid Edge
  • Zdolności analityczne i numeryczne,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Umiejętność współpracy w grupie,
  • Otwartość na nowe wyzwania,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • Pracę na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy,
  • Realny udział w rozwoju projektów,
  • Interesujące wyzwania związane z kształtowaniem kierunków rozwoju firmy,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

2. Stanowisko: Frezer CNC, Tokarz CNC, Wytaczarz CNC

Wymagania:
  • samodzielna obsługa maszyn sterowanych numerycznie
  • podstawy programowania
  • znajomość przyrządów pomiarowych
  • doświadczenie na stanowisku operator obrabiarek CNC
  • czytanie rysunku technicznego
  • odpowiedzialność za realizacje zadania
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy
  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
  • zarobki adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • szkolenia

Oferujemy również możliwość
przyuczenia do zawodu dla osób po kursach CNC (warunki zatrudnienia do ustalenia)

3. Stanowisko: Frezer, Wytaczarz, Szlifierz, Tokarz

Wymagania:
  • samodzielna obsługa maszyn

Oferujemy:
  • szkolenia

    Oferujemy również możliwość przyuczenia do zawodu (warunki zatrudnienia do ustalenia)
Zakłady Mechaniczne RUFUS Grzegorz Wilk i Wspólnicy Spółka Jawna
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie, wykorzystywanie i publikacja zdjęć, filmów bądź jakichkolwiek informacji bez zgody jest zabronione.
Projekt i realizacja: BigCom